Sprintwedstrijden Kaag 9 en 10 mei

/, Nieuws/Sprintwedstrijden Kaag 9 en 10 mei

De sprint Kaagwedstrijden is in het weekend van 9 en 10 mei. Op beide dagen zijn er acht starts. Een wedstrijd duurt ongeveer 20 minuten. Het is de ideale gelegenheid om wedstrijd-klaar te zijn voor het seizoen. Je hebt veel kansen om een goede start te oefenen en door de korte baan kun je intensief de handeling rond boeien met je bemanning trainen. Op zaterdagavond is er een gezellig diner in de verbouwde Kaag sociëteit. De organisatie rekent op meer dan tien schepen aan de start. Inschrijfgeld is 40 euro voor het wedstrijdweekend. Kosten voor het diner wordt later bekend. Aanmelden bij Hanz Zwart hanzwart@casema.nl

2020-02-16T18:07:46+01:00 16 februari 2020|

Leave A Comment

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Spring naar toolbar