Home Forums Algemeen Lampjes van de IF

6 berichten aan het bekijken - 1 tot 6 (van in totaal 6)
  • Auteur
    Berichten
  • Luc
    Deelnemer
    Aantal berichten: 11

    Hallo, weet iemand wat voor lampjes dit zijn, merk/ type oid. Ik ben opzoek naar de glaasjes voor er over heen

    Luc
    Deelnemer
    Aantal berichten: 11
    Michiel Veldkamp
    Deelnemer
    Aantal berichten: 136

    Deze zijn mij onbekend. Heb je ze hangen in de hondenkooien? Ze lijken vervangbaar voor elk ander lampje wat er op lijkt. Je kan het gloeilampje vervangen door een LED-tje, dat spaart stroom.

    Luc
    Deelnemer
    Aantal berichten: 11

    Ze hangen door heel de boot heen, ik ga binnenkort zeker alles vervangen door LED.

    Hans ten Cate
    Moderator
    Aantal berichten: 147

    Luc,

    Mijn antwoord bevat twee delen: het armatuur en de lamp erin:

     

    Het Armatuur dat ik de meeste Marieholms zie zitten is nog steeds te koop bij Hella: zie

    https://www.truck-parts.nu/product/verlichtingsdelen/binnenverlichting-universeel/binnenverlichting-hella/hella-248

     

    Dan los van het armatuur kun je de gloeilampen die je laat zien vervangen door LED-equivalenten. Dat heb ik zelf ook gedaan.

    Zoekterm is buislamp. Ik weet even niet welke maat erin zit, dat zou ik voor je kunnen checken wanneer ik weer in mijn IF (Olijfje) ben.

    Maar ik gok dat je iets nodig hebt als deze:

    https://nuled.nl/24-volt-led-verlichting/festoon-buislampen/42mm-led-s8-festoon-buislamp-3smd-warm-wit/

     

    Hopelijk helpt je dit verder. Op een of andere manier word ik nooit via de siteop de hoogte gehouden van reacties op wat schrijf.  Mocht je vragen hebben dan mag je me mailen: cate0045@wxs.nl

     

    Vriendelijke groet, Hans ten Cate

     

     

    Luc
    Deelnemer
    Aantal berichten: 11

    Ik heb de glaasjes gevonden! Dat is volgensmij de goede maat inderdaad

6 berichten aan het bekijken - 1 tot 6 (van in totaal 6)
  • Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.