100ste Kaagweek 22 – 26 juli

//100ste Kaagweek 22 – 26 juli

Sinds 2017 is er een startgroep eenheidsklasse IF tijdens de Kaagweek. Gedurende vijf zeildagen is er een ochtend en een middagstart. De banen zijn soms een ware puzzeltocht en het is ook druk op het water met verschillende klassen. De drukte kunnen we ontlopen met een eigen havenplek, met alle schepen liggen we aan dekschuiten vlakbij de Kaag sociëteit. Deze locatie zorgt voor gezellige ontmoeting na de wedstrijd en een unieke sfeer. Inmiddels zijn we met ons startveld en kajuitschepen een welkome verschijning in het traditioneel openbotenevenement. Meer informatie bij Hanz Zwart hanzwart@casema.nl Inschrijven via website kwvdekaag.nl/kaagweek

2020-02-16T18:06:45+01:00 16 februari 2020|

Leave A Comment

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Spring naar toolbar