Inschrijving zomerevenement is Hellevoetsluis geopend

//Inschrijving zomerevenement is Hellevoetsluis geopend

5, 6 en 7 juli het NMV-zomerevenement bij WSV Helius in Hellevoetsluis

Dit jaar gaan we weer naar het zuiden en varen we onze kampioenschappen in het pittoreske Hellevoetsluis we liggen 20 minuten lopen van de oude binnenstad met zijn allen bij elkaar in de havenkom. Het wedstrijdgebied is het Haringvliet.

Inschrijven doe je door de link naar het inschrijvingsformulier te volgen

Initiatieven om gezamenlijk de boten aan te brengen worden opgestart via het Forum van deze website. Er wordt via de staande mast route gevaren en als het weer het toe laat gaan er een aantal boten over zee.

De officiële aankondiging

Wedstrijdbepalingen

2019-06-15T21:14:40+00:00 11 mei 2019|

Leave A Comment

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Spring naar toolbar