Inschrijving zomerevenement Hoorn geopend!

//Inschrijving zomerevenement Hoorn geopend!

Beste Marieholmzeiler,

We nodigen je uit voor drie dagen zeilplezier op het Markermeer voor Hoorn. Van donderdag 28 t/m zaterdag 30 juni is het NMV-zomerevenement. Iedereen kan meedoen.

We zijn te gast bij WSV Hoorn en organiseren een prachtig programma. Wedstrijden over verschillende banen, bij elkaar aan boord kijken, clinics en op zaterdagavond het Marieholmdiner. We varen in twee groepen: een wedstrijd – en een toerklasse. Wedstrijdervaring is dus niet vereist. Meer boten, meer plezier!   Reserveer de data in je agenda en schrijf je nu in! Betaal je inschrijfgeld voor 1 juni en ontvang 10 euro korting!

Dit is de inschrijflink met boot
Dit is de inschrijflink zonder boot

Tot in Hoorn!

Link: Wedstrijd reglement Hoorn 2018

Link: Aankondiging WSV Hoorn

2018-06-10T09:17:56+00:00 24 april 2018|

Leave A Comment

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Spring naar toolbar